۱۴۰۲ يکشنبه ۱۹ آذر
بازدید دکتر سید شمس شفیعی دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان با همراهی آقای عسکر صیادنیا مسئول حراست سما استان گیلان و هیئت همراه از مدارس و آموزشکده سما واحد بندرانزلی
بازدید دکتر سید شمس شفیعی دبیر محترم شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان با همراهی آقای عسکر صیادنیا مسئول حراست سما استان گیلان و هیئت همراه از مدارس و آموزشکده سما واحد بندرانزلی

a11.jpg


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های عمومی و مهارتی سما واحد بندرانزلی،  دکتر سید شمس شفیعی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان به منظور بررسی امور و روند فعالیت های معاونت سما بندرانزلی از آموزشکده و مدارس تابعه این مرکز آموزشی و فرهنگی بازدید به عمل آورد.

دکتر سید شمس شفیعی در جریان این بازدید یک روزه که آقای عسکر صیاد نیا مسئول حراست سما استان و آقای دکتر امیر هوشنگ بحری شعبانی پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی نیز ایشان را همراهی می کردند، از آموزشکده و مدارس سما بندرانزلی دیدن نمود و از نزدیک در جریان مشکلات این مدارس قرار گرفت و برای پیگیری و حل این مشکلات راهکارهایی ارائه کرد.

دکتر سید شمس شفیعی با قدردانی از تلاش و خدمات اولیای دانش‌آموزان در شرایط دشوار شیوع ویروس کرونا عنوان کرد: متأسفانه در شرایط کنونی آزادی اولیای دانش‌آموزان محدود شده و آنان در حقیقت تمام مسئولیت‌های مسئولان مدارس را برعهده گرفته‌اند.

سیدشمس شفیعی خاطرنشان کرد: طبق بررسی‌های صورت‌گرفته، مدارس سمای بندرانزلی در برخی از فعالیت‌ها مقام نخست را در استان داشته و از بهترین  کادر آموزشی  برخوردار هستند.

وی با بیان اینکه نبود دانش‌آموزان در مدارس، نشاط و پویایی را از این فضاها گرفته است، تأکید کرد: امروز این بازدید را ترتیب داده‌ایم تا از نزدیک در جریان مشکلات مدارس و دانشکده سمای بندرانزلی قرار گرفته و این کمبودها را برطرف کنیم.

در حاشیه این بازدید، دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی به‌صورت مجازی با دانش‌آموزان و اولیای آنان گفتگو کردند.

دیدار و گفتگو باآقای نریمان یوسفی فر رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بندرانزلی، کادر آموزشی مدارس و کارکنان آموزشکده سمای بندرانزلی و بازدید از آزمایشگاه‌های مجهز مدارس سمای این شهرستان از دیگر برنامه‌های دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان بود.

سیدشمس شفیعی دبیر شورای نظارت و هماهنگی سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با همراهی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندر انزلی و هیئت همراه از مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه و دبیرستان‌های دخترانه و آموزشکده سمای واحد بندر انزلی بازدید کرده و از نزدیک در جریان امکانات و تجهیزات این مدارس قرار گرفتند.

مدارس سمای بندرانزلی دارای ۵۱۰ دانش‌آموز و آموزشکده سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرانزلی دارای ۳۸۰ دانشجو است.

تصاویر بیشتر:

a1.jpg

a10.jpg

a2.jpg

a3.jpg

a4.jpg

a5.jpg

a7.jpg

a8.jpg

a9.jpg

انتخاب واحد : 1400/11/13 الی 1400/11/19
شروع کلاسها : 1400/11/23
حذف و اضافه : 1400/11/30 الی 1400/12/05
پایان کلاسها : 1401/03/26
امتحانات : 1401/03/28 الی 1401/04/09
تعداد بازدیدکنندگان امروز : 76
تعداد بازدیدکنندگان ديروز : 120
تعداد بازدیدکنندگان در هفته : 816
تعداد بازدیدکنندگان در ماه : 2383
تعداد بازدیدکنندگان در سال : 27051
تعداد کل بازدیدکنندگان : 839498
تعداد کاربران آنلاین : 1